اخرین ساعات انتظار

ساخت وبلاگ
چکیده : اخرین شب انتظار برای اومدن فرشته کوچولومون رو داریم سپری میکنیم. هر سه مون برای دیدن ساینا اشتیاق ... با عنوان : اخرین ساعات انتظار بخوانید :

اخرین شب انتظار برای اومدن فرشته کوچولومون رو داریم سپری میکنیم. هر سه مون برای دیدن ساینا اشتیاق داریم مخصوصا سارا که این روزای اخر برای اومدن نی نی کوچولومون لحظه شماری میکنه. لحظاتی رو سپری میکنیم همراه با اشتیاق و اضطراب. 

سر به دنیا اومدن سارا انقدر اضطراب نداشتم ولی اینبار بیشتر نگرانم هر چند که با همه وجودم به خدا توکل کردم و همه چیز رو به خودش سپردم ولی بازم گاهی نگرانی بهم غالب میشه. خداجونم ارامشمون رو بیشتر و بیشتر کن و فردا رو برامون روزی پر از خاطرات شیرین و شاد قرار بده و چشم و دلمون رو به قدم فرشته کوچولومون که هدیه ای گرانبها از طرف توست روشن کن. 

سارای گلم مامان عاشقته و از خدا میخواد که فردا به یکی از ارزوهای قشنگت ،که داشتن یه خواهر یا برادر کوچولو هست برسی و خوشحال خوشحال بشی گلم. 

خدایا همه چیز رو و همه کسمون رو به دست خودت میسپارم که تو بهترین حافظ و ارحم الراحمین هستی. 

امشب اخرین شبی هست که خانواده ما سه نفرست و به لطف خداوند مهربون از فردا زندگی چهار نفره رو میخواهیم تجربه کنیم. مطمنم که خدا به خاطر دو تا فرشته کوچولومون بیشتر از همیشه هوامون رو داره. 

خداجونم خیلی دوست دارم 

موضوع :

نوشته شده در تاريخ 6:45 | دوشنبه 22 آذر 1395 توسط نیره

...
نویسنده : بازدید : 11 تاريخ : جمعه 22 بهمن 1395 ساعت: 18:03