رو زانو راه رفتن ساینا

ساخت وبلاگ
چکیده : چند روزی میشه که ساینا جونم از حالت چهاردست و پا خودش رو در میاره ،دستاش رو از روی زمین برمیدار... با عنوان : رو زانو راه رفتن ساینا بخوانید :

چند روزی میشه که ساینا جونم از حالت چهاردست و پا خودش رو در میاره ،دستاش رو از روی زمین برمیداره و رو زانوهاش راه میره .این کارش مخصوصا زمانی که یه لنگه از کتونی های من رو از جاکفشی برمیداره مثل کیف دستی از بندش میگیره دستش و رو زانوهاش راه میره ،جالبه.با سارا کلی میخندیم به این کارش.

گاهی هم وقتی که از مبل ها چسبیده و راه میره ،یه لحظه مبل رو ول میکنه و چند ثانیه وامیسته.

یه کار قشنگ دیگش اینه که تا میره تو اتاق سارا ،سریع میره سراغ پیانو و چند تا دکمه رو فشار میده تا صدا بدن و اتقدر که من هی بعد از این کار تشویقش کردم ،گاهی دستاش رو ول میکنه و خودش رو تشویق میکنه .

بوس کردنهاشم که دل ادم رو میبره ،دهنش رو باز میکنه و با لبای خیسش میاره سمت لب ادم .البته وقتی حسابی سر حال باشه و بخواد یه حال اساسی به ادم بده .از امروز هم گاهی وقتی میگیم بوسم کن تو هوا فقط صدای بوس رو در میاره .خودشم بیشتر وقتا وقتی میگیم یه بوس بده کله کوچولوش رو میاره جلو تا ببوسیم .خیلی جالبه سارا هم دقیقا ابین کار رو میکرد .

به لامپ هم مثل سارا ،اشاره میکنه و میگه برق .البته اینم خودم اینطوری یادش دادم .

سارا خوشکل قشنگمم از بازی با ساینا لذت میبره ولی بیشتر مشغول کارای خودش و بازی با دوستاش هستش .ادلیت و سویرنیتی دو تا خواهرن که تو همسایگی ما زندگی میکنن و دوستای خیلی خوبی هستن واسع سارا.

اسمعیلم که همچنان مشغول درس الجبراست.

خدای خوبم مررررسی واسه همه چیز

موضوع :

...
نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : دوشنبه 29 آبان 1396 ساعت: 1:03